Bonie Black Koralle


Rok 2017
7. Bohemia Cup speciální klubová výstava Kajlovec - judge Viktor Lobakin (Azerbajdžan) 17.9 třída šampionů V1,CAC
7. Bohemia Cup klubová výstava Kajlovec - judge Petr Řehánek (CZ) 16.9 třída šampionů V1,CAC
Rok 2016
Špeciálna výstava Malé Leváre /SK/ - rozhodčí Andráš Polgár /SRB/ 3.9. Třída šampionů V1, CAC, BOS
Krajská výstava Dolní Benešov - rozhodčí: Andrzej Kot /PL/, Waldemar Mrowiec /PL/, Zdeněk Kliment /CZ/ 4.9. Třída šampionů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, BOG, Vítěz výstavy I.místo
Klubová výstava Kravaře - rozhodčí Andráš Polgár /SRB/ 17.9. Třída vítězů V1, CAC, Nejlepší fena , BOS
Danube DuoCacib Bratislava - rozhodčí  Miroslav Václavík /ČR/ 5.11. Třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOB
Rok 2015
Happy Easter show - Altendorn /D/ - judge Frode Jevne /Nor/ 5.4. Champion klasse V1, Anw. Dt.Ch. VDH, Rez. CAC
Happy Easter show - Altendorn /D/ - Bonka Georgieva /Bul/ 6.4. Champion klasse V1, Anw. Dt.Ch. VDH, Rez. CAC
Klubová výstava Kamenný Mlyn /SK/ - rozhodčí Ing. Jaroslav Matyáš 18.4. Třída šampionů V2,Rez.CAC
Klubová výstava Moszna /PL/ - rozhodčí Birgitte Gothen /DK/ 25.4. Třída šampionů V2
Klubová výstava Kajlovec - rozhodčí Miroslav Václavík /CZ/ 1.5. Třída šampionů V1, CAC
IX. Newfoundland FED CUP 2015 - Haibach/Donau /A/ - rozhodčí Gregory Szynski /USA/ 30.5. Třída šampionů VD 3
IX. Newfoundland FED CUP 2015 - Haibach/Donau /A/ - rozhodčí Sulie Greendale-Paveza /USA/ 31.5. Třída šampionů V3
Rok 2014
Národní výstava Ostrava - rozhodčí Mgr. Naděžda Střalková 13.4. Třída šampionů V1,CAC, Národní vítěz, BOB
Klubová výstava CAC - Kajlovec - rozhodčí Bonka Giorgieva /BG/ 26.4. Třída vítězů V1,CAC,Nejlepší fena, BOS
Klubowa Wystawa Nowofundlandów Otmuchów - rozhodčí Satu Yla-Mononen /FIN/ 17.5. Klasa championów Exelent1, CWC, Najlepsza Dorostla Suka, Zwyciezca Klubu (Suka)
Fed Cup 2014 - rozhodčí Ed E.Bivin /USA/ 24.5. Třída šampionů V
Fed Cup 2014 - rozhodčí Diane Price /USA/ 25.5. Třída šampionů V
Gold Cup Sat - Saturday - rozhodčí Jim Bricknel /CAN/ - males, Lou Ann Lenner /USA/ - females 31.5. Champion class Exellent
Gold Cup Sat - Sunday - rozhodčí /I/ - females, Lou Ann Lenner /USA/ - males 1.6. Champion class Exellent
Rok 2013
Národní výstava Brno - rozhodčí Jiřina Jandová (CZ) 6.1. Třída otevřená V1,CAC
MVP Brno - rozhodčí Tapio Eerola (FIN) 2.2. Třída otevřená VD2
MVP Brno - rozhodčí Nemanja Jovanovič (SRB) 3.2. Třída otevřená Výborná1,CAC,CACIB
Klubová výstava Praha - M.Václavík /CZ/ 14.9. Třída šampionů V2,Rez.CAC
Klubová výstava Praha - rozhodčí A.Nalazek /PL/ 15.9. Třída šampionů V2,Rez.CAC
5. Bohemia Cup 2013 - rozhodčí Bernard Metraux /CH/ 28.9. Třída šampionů V2,Rez.CAC
5. Bohemia Cup 2013 - rozhodčí Daniele Poltri /I/ 29.9. Třída šampionů V1,CAC, Nejlepší fena
MVP Bratislava - rozhodčí Andrzej Szutkiewicz /PL/ 26.10. Třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOB
MVP Bratislava - rozhodčí Jaroslav Matyáš /SK/ 27.10. Třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOB
DOUBLE CACIB - mezinárodní výstava Praha - rozhodčí Vladimír Adlt /CZ/ 2.11. Třída šampionů V2, Rez. CAC
DOUBLE CACIB - mezinárodní výstava Praha - rozhodčí Barbara Muller /CH/ 3.11. Třída šampionů V1, CAC , CACIB
Rok 2012
Národní výstava Brno (Olomouc) - rozhodčí Petr Řehánek 8.1. Třída mladých Výborná1, CAJC, Nejlepší junior
International show Brno - rozhodčí Waldemar Mrowiec /PL/ 4.2. Junior class Excellent 1, CAJC, Best Junior
International show Katowice - judge Michael Forte /IRL/ 17.3. Intermediate Excellent 1,Winner, CWC, CACIB
MVP České Budějovice - rozhodčí Petr Řehánek 1.4. Mezitřída V1, CAC
Malý Ratmírov - judge Kathrin Stalder 7.4. Mezitřída V2, Rez.CAC
NV Ostrava - rozhodčí Olga Dolejšová 15.4. Mezitřída V1 ,CAC
Internationale Rassehunde-Ausstellung Dresden - richter Erwin Deutscher /D/ 21.4. Zwischenklasse V2, Rez.-Anw.Dt.Ch. VDH
International show CACIB OPOLE - judge Magdalena Kozlowska /PL/ 29.4. Intermedia class Exellent 1,CWC, CACIB
International CACIB show Bratislava - judge Branislav Rajič /SLO/ 12.5. Intermedia class Exellent 1, CAC, Rez. CACIB
VI.Newfoundland Fedcup 2012 Hradec nad Moravicí - judge Frode Jevne /N/ 25.5. Intermedia class Excellent 3
VI.Newfoundland Fedcup 2012 Hradec nad Moravicí - judge William Dobbin /IRL/ 26.5. Intermedia class Excellent
Národní výstava Bialsko Biala /PL/ 1.7. Mezitřída V1, CWC
Club show Goslawice /PL/ - judge Lynne Anderson /USA/ 1.9. Intermedia class Exellent 1, CWC
Klubová výstava Kamenný Mlyn /SK/ 8.9. Mezitřída V1, CAC
Klubová výstava Kravaře - rozhodčí Mgr. Naděžda Střalková 15.9. Mezitřída V1, Vítěz třídy
Raduno CIT - Klubová výstava Sirmione (Italy) - judge Joao Vasco Pocas (Portugal) - males, judge Eric Prunier (FR) - females 22.9. Intermedia Exellent 3
Raduno CIT - Klubová výstava Sirmione (Italy) - judge Eric Prunier (FR) - males , judge Joao Vasco Pocas (Portugal) - females 23.9. Intermedia Exellent
Krajowa wystava psow rasowych Rybnik - Sebastian Harnik /PL/ 7.10. Intermediate class Exell.1, CWC, Best female
MVP Kielce - rozhodčí Dominican Shalata /UA/ 11.11. tř. otevřená Excellent 4
MVP Nitra - rozhodčí Dušan Paunovič /SRB/ 2.12. tř. otevřená V2, Rez.CAC, Rez. CACIB
Rok 2011
Krajská výstava Hlučín - rozhodčí Waldemar Mrowiec /PL/, Zdeněk Kliment /ČR/ 7.5. Dorost V1,VN, BIS puppy
Klubová výstava Kravaře - rozhodčí Klaus Rucker /D/ 25.6. Dorost VN1
Klubová výstava Borki /PL/ - rozhodčí Aleksandra Dobrut /PL/, Astrid Indrebo /N/ 3.9. Třída mladých Výborná 2
Krajská výstava Dolní Benešov - rozhodčí Waldemar Mrowiec /PL/ 4.9. Třída mladých V1,VT, BIG Junior
4. Bohemia Cup - Klubová výstava - rozhodčí Gerda Schlichting /D/ 10.9. Třída mladých V2
4. Bohemia Cup - Speciální výstava - rozhodčí Soren Wesseltoft /DEN/ 11.9. Třída mladých V1
Klubová výstava Senica /SK/ - rozhodčí V.Javorčík /SK/ 17.9. Třída mladých V1,CAJC
Národní výstava Rybnik /PL/ - rozhodčí Mgr. Naděžda Střalková 2.10. Třída mladých Výborná 1,Vítěz mladých,Nejlepší Junior, BOB
Mezinárodní výstava Kielce /PL/ - rozhodčí Jens Utke Ramsing /DK/ 20.11. Class junior Excellent 1, Young winner, Best Junior