King of Helluland Summer in the City


Rok 2020
MVP Nitra - MVDr. Martina Ellerová 17.9. tř.otevrená V1, CAC ,CACIB,BOB
KV Kravaře - MVDr. Martina Ellerová 12.9. tř. otevřená V1,CAC
NV Olomouc - Miroslav Václavík 6.9. tř.otevřená V1,CAC,Národní vítěz, BOS
Speciální výstava SNK - G.Ridarčíková 5.9. tř.otevřená V1,CAJC
Klubová výstava SNK - MVDr. S.Vanža 5.9. tř.otevřená V1,CAC
MVP Nitra 18.7.2020 - rozhodčí Sergej Vanža 18.7. Metřída V2,rez.CAC
KV Kravaře - rozhodčí Mgr. Naděžda Střalková 30.5. mezitřída V1, CAC
Winter dog show Budapest - rozhodčí Orcsik István 15.2. intermedia Ex.2,rezCAC
Winter dog show Budapest - rozhodčí B.Chmiel (PL) 14.2. intermedia Ex.1,CAC, rez.Cacib
MWP Katowice - rozhodčí Deschuymere Norman 9.2. intermedia Excellent 2, Rez.CACIB
NVP Brno - rozhodčí Anna Rogowska /PL/ 1.2. mezitřída V2, rez.CAC
NVP Brno - rozhodčí Lukáš Zeman (ČR) 12.1. mezitřída V2, rez.CAC
Rok 2019
MVP Nitra - rozhodčí Milan Plundra (ČR) 6.12. mezitřída V1, CAC , rez.CACIB
MVP Praha - rozhodčí Renata Cepková 30.11. metitřída V2, Rez.CAC
DANUBE CACIB Bratislava - rozhodčí Lidija Okleščen (SL) 27.10. tř.mladých V1, CAJC, finished JCHSK
DANUBE CACIB Bratislava - rozhodčí Lenka Fairaislová (CZ) 26.10. tř.mladých V1, CAJC
DANUBE CACIB Bratislava - rozhodčí Boris Spoljarič (HR) 25.10. tř.mladých V1,CAJC, BOJ
MVP České Budějovice - rozhodčí Christian Jouanchicot 13.10. tř.mladých V1, CAJC , Best junior , finished Junior champ. ČR
8.Bohemia cup - rozhodčí Elzbieta Chwalibog (PL) 15.9. tř.mladých V1,CAJC, BOJ
8.Bohemia cup - rozhodčí Stephen Hourihan (IR) 14.9. tř.mladých V1,CAJC, BOS
Národní výstava Olomouc - rozhodčí Šimon Oliver 8.9. tř.mladých V1,CAJC , BOJ, BOS
Speciální výstava SNK - rozhodčí Martina Ellerová /SK/ 7.9. tř.mladých V1, CAJC, Nej. Junior
MVP BYTOM - rozhodčí Dr. Roberto Schill (RO) 9.6. junior class dosk. 1, Zwycięzca Młodzieży
XIII.Newfoundland Fed Cup - rozhodčí Victor Lobakin /Aze/ 26.5. tř.dorost Very promissing 2
XIII.Newfoundland Fed Cup - rozhodčí Einar Paulsen /DK/ 25.5. tř.dorost Very promissing 3
KV Kajlovec - rozhodčí Andrzej Kott (PL) 4.5. tř.dorost VN1, Nejlepší dorost
Klubová výstava SNK Poniklec - rozhodčí Sharon Ashdown Bedford (GB) 27.4. tř.dorost VN2
Happy Easter Newfy Show - Gallun (Berlin-Germany) - rozhodčí Frank Kane (GB) 21.4. Jungstenklasse Vielversprechend 1
Happy Easter Newfy Show - Gallun (Berlin-Germany) - rozhodčí Anna Kochan (PL) 20.4. Jungstenklasse Vielversprechend 1
MVP České Budějovice - rozhodčí Milan Plundra (CZ) 14.4. Dorost VN1
NV Ostrava - rozhodčí Mvdr. V. Piskay 7.4. Dorost VN1
MVP Katowice (PL) - rozhodčí Tino Pehar /HR 10.2. minor puppy class Very promissing1, Best minor puppy