Crash Bandicoot Black Koralle


Rok 2017
7. Bohemia Cup speciální klubová výstava Kajlovec - judge Petr Řehánek (CZ) 17.9 třída šampionů V2,Rez.CAC
7. Bohemia Cup klubová výstava Kajlovec - judge Viktor Lobakin (Azerbajdžan) 16.9 třída šampionů V2,Rez.CAC
Rok 2016
MVP Duo CACIB Brno - rozhodčí F.Šimek /CZ/ 6.2. Třída šampionů V1, CAC, Rez. CACIB
MVP Duo CACIB Brno - rozhodčí M.Václavík /CZ/ 7.2. Třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOS
Národní výstava Ostrava - rozhodčí T.Havelka /SK/ 10.4. Třída šampionů V2,rez.CAC
Klubová výstava Moszna /PL/ - rozhodčí Viktor Lobakin /AZ/ 23.4. Třída šampionů V1.CWC, Nejlepší pes, Klubový vítěz,BOS
National show Grosseto il 2° TROFEO RAYAN - rozhodčí ,BOB(Mr.Waldemar Mrowiec/PL/),BOG (Mr.Daniele Poltri /I/ ) and BIS (Mrs. Sporre Willes R. /SE/) 1.5. Třída champ. Ex.1,Best male,BOB, BOG, BIS
Krajská výstava psů Hlučín - rozhodčí K.Hořák, A.Polgár /BOG/, M.Václavík /BIS/ 7.5. Třída šampionů V1, Krajský vítěz
Miedzynarodowa wystawa psów rasowych Lódž - judge Mr. John Sigve Berg /S/ 15.5. Champ.class Ex.1, CWC, CACIB, Best Dog, BOS and fulfield conditions for title INTERCHAMPION
X.Newfoundland FEDCUP 2016 - Hradec nad Moravicí - rozhodčí John Sigve Berg /S/ 27.5. tř. otevřená V
X.Newfoundland FEDCUP 2016 - Hradec nad Moravicí - rozhodčí Michael Forte /IRL/ 28.5. tř. otevřená V4
MVP Nitra - rozhodčí Andráš Polgár 11.6. Třída šampionů V1, CAC, CACIB, Grand Prix Slovakia Winner 2016
37.Specialausstellung - Paaren im Glien /GER/ - rozhodčí Klaus Rücker 25.6. Champ. klasse V1,CAC/DNK/,Anw-Dt.Ch./VDH/,Schonster Rude,BOB
Špeciálna výstava Malé Leváre /SK/ - rozhodčí Andráš Polgár /SRB/ 3.9. Třída šampionů V1, CAC
Krajská výstava Dolní Benešov - rozhodčí: Andrzej Kot /PL/, Waldemar Mrowiec /PL/, Zdeněk Kliment /CZ/ 4.9. Třída šampionů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
Klubová výstava Kravaře - rozhodčí Andráš Polgár /SRB/ 17.9. Třída vítězů V2, Rez.CAC
Rok 2015
Hanácká národní výstava Brno - rozhodčí V. Piskay /SK/ 4.1. Třída šampionů V2, Rez.CAC
MVP Brno - rozhodčí Otakar Vondrouš 7.2. Třída šampionů V3
Mezinárodní výstava Katowice - rozhodčí Dušan Paunovič /SRB/ 21.3. Třída šampionů Exellent 1, CWC, Rez. CACIB
Happy Easter show - Altendorn /D/ - Bonka Georgieva /Bul/ 5.4. Champion klasse V3
Happy Easter show - Altendorn /D/ - judge Frode Jevne /Nor/ 6.4. Champion klasse V3
Národní výstava Ostrava - rozhodčí Petr Řehánek /CZ/ 12.4. Třída šampionů V1,CAC,Národní vítěz, BOB, 5.místo - BIG
Klubová výstava Kamenný Mlyn /SK/ - rozhodčí Ing. Jaroslav Matyáš 18.4. Třída šampionů V1, CAC
Klubová výstava Moszna /PL/ - rozhodčí Birgitte Gothen /DK/ 25.4. Třída šampionů V4
Klubová výstava Kajlovec - rozhodčí Miroslav Václavík /CZ/ 1.5. Třída šampionů V1,CAC,Nejlepší pes,BOB
IX. Newfoundland FED CUP 2015 - Haibach/Donau /A/ - rozhodčí Sulie Greendale-Paveza /USA/ 30.5. Třída šampionů VD
IX. Newfoundland FED CUP 2015 - Haibach/Donau /A/ - rozhodčí Gregory Szynski /USA/ 31.5. Třída šampionů V
Rassehunde-Spezial-Ausstellung Treuen - rozhodčí Monika Erber /A/ 15.8. Champion class VG2
Rassehunde-Spezial-Ausstellung Treuen - rozhodčí Karin Trauhsnig-Payer /A/ 16.8. Champion class V3
6. Bohemia cup Mohelnice - rozhodčí Sergej Vanzha /SK/ 26.9. Třída šampionů V3
6. Bohemia cup Mohelnice - rozhodčí Nemanja Jovanovič /SRB/ 27.9. Třída šampionů V3
Double CACIB MVP Praha - rozhodčí A.Polgár 31.10. Třída šampionů V1, CAC, Rez. CACIB
Rok 2014
Nürnberg CACIB Austellung /D/ - rozhodčí Mgr. Naděžda Střalková 12.1. Offene Klasse V1, Anw.Dt.Ch.VDH, Rez. CACIB
XIX.Slezská výstava psů Hlučín - rozhodčí Sergej Vanža /SK/ 10.5. Třída vítězů V1, VT, Krajský vítěz
4.Vogthlandschau Treuen 2014 - judge Brigitte Greisler /D/ 2.8. Championklasse V3
4.Vogthlandschau Treuen 2014 - judge Attila Soos /H/ 3.8. Championklasse V4
Klubová výstava Praha - Džbán - rozhodčí Antonín Tománek 6.9. Třída šampionů V2, Rez.CAC
Speciální výstava Praha - Džbán - rozhodčí Antonella Residori /I/ 7.9. Třída šampionů V3
MVP České Budějovice - rozhodčí Jaroslav Matyáš /SK/ 21.9. Třída vítězů V1, CAC, CACIB, BOB
Klubová výstava Kajlovec - rozhodčí Tatjana Bilbia-Lalicevič /BIH/ 27.9. Třída šampionů V2, Rez.CAC
Evropská výstava Brno - rozhodčí J.Jandová /CZ/ 25.10. Třída otevřená V
Národní výstava Brno - rozhodčí Ing.L.Novák /CZ/ 26.10. Třída otevřená V1,CAC,Národní vítěz, BOS
Rok 2013
Národní výstava Brno - rozhodčí Jiřina Jandová (CZ) 6.1. Mezitřída V3
MVP Brno - rozhodčí Tapio Eerola (FIN) 2.2. Mezitřída V2,Rez. CAC
MVP Brno - rozhodčí Nemanja Jovanovič (SRB) 3.2. Mezitřída V2,Rez. CAC
MVP Drzónkow - rozhodčí Maciej Kozber (PL) 2.3. Mezitřída V3
Klubová výstava Kajlovec - rozhodčí Andrzej Kot (PL) 27.4. Mezitřída V2 ,rez.CAC
VII.Newfoundland FED CUP 2013 - Halbendorf (Germany) - rozhodčí Soren Wesseltoft (Dánsko) 25.5. Mezitřída Exellent 3
VII.Newfoundland FED CUP 2013 - Halbendorf (Germany) - rozhodčí Angel Maestro Lafuente (Španělsko) 26.5. Otevřená Excellent
Wystawa psow rasowych Raciborz - rozhodčí Waldemar Mrowiec /PL/ 9.6. Otevřená V1,CWC
Mezinárodní výstava Brno - rozhodčí Levente Miklos /H/ 30.6. Otevřená VD
Special-Rassehundeausstellung Treuen /GER/ - judge Mr. Metraux 13.7. Otevřená V2, Res-Anw.Dt.Ch.VDH
Special-Rassehundeausstellung Treuen /GER/ - judge Mr. Buchholz 14.7. Otevřená V1,Anw.Dt.Ch.VDH, Bester Rude, BOB
Mezinárodní výstava Zakopane /PL/ - rozhodčí p. Petr Řehánek /CZ/ 3.8. Otevřená Doskonala1,CWC, Rez. CACIB
Mezinárodní výstava Bratislava /PL/ - rozhodčí G.Ridarčíková /SK/ 18.8. Otevřená V2, Rez.CAC
Krajská výstava Dolní Benešov - rozhodčí p. Andrzej Kot /PL/ 1.9. Otevřená V1, VT, Krajský vítěz, BIG, BIS, Vítěz výstavy
Klubová výstava Praha - rozhodčí A.Nalazek /PL/ 14.9. Otevřená V2,Rez.CAC
Klubová výstava Praha - M.Václavík /CZ/ 15.9. Otevřená V1, CAC, Klubový vítěz
5. Bohemia Cup 2013 - rozhodčí Daniele Poltri /I/ 28.9. Třída šampionů V2,Rez.CAC
5. Bohemia Cup 2013 - rozhodčí Bernard Metraux /CH/ 29.9. Třída šampionů V1,CAC - finále Bohemia cup - 2.místo
ÖNLK Klubschau-Pottendorf - rozhodčí Lida Meirlaen /F/ 20.10. Offene Klasse V2, Rez. CACA
MVP Bratislava - rozhodčí Andrzej Szutkiewicz /PL/ 26.10. Otevřená V1, CAC, CACIB, BOS
MVP Bratislava - rozhodčí Jaroslav Matyáš /SK/ 27.10. Otevřená V1, CAC
DOUBLE CACIB - mezinárodní výstava Praha - rozhodčí Vladimír Adlt /CZ/ 2.11. Otevřená V1, CAC,CACIB
DOUBLE CACIB - mezinárodní výstava Praha - rozhodčí Barbara Muller /CH/ 3.11. Otevřená V3
MVP Kielce - rozhodčí Jens Utke Ramsing /DK/ 10.11. Otevřená Výborný 2
Rok 2012
Národní výstava Brno (Olomouc) - rozhodčí Petr Řehánek 8.1. Třída dorost Velmi nadějný 1
Exposizione Internazionale Canina di Milano - judge Manlio Massa /I/ 15.1. Juniores Very promissing 1
International show Brno - rozhodčí Waldemar Mrowiec /PL/ 4.2. Puppy Excellent 1
International show Katowice - judge Michael Forte /IRL/ 17.3. Young class Excellent 1, Junior Winner
MVP České Budějovice - rozhodčí Petr Řehánek 1.4. Třída mladých V1, CAJC, Nejlepší mladý pes
Malý Ratmírov - judge Kathrin Stalder 7.4. Třída mladých Výborný 4
NV Ostrava - rozhodčí Olga Dolejšová 15.4. Třída mladých V1,CAJC
Internationale Rassehunde-Ausstellung Dresden - richter Erwin Deutscher /D/ 21.4. Jungendklasse V2, Res.-Anw.Dt. Jug. Ch. VDH, Res.Anw.Jug.Ch.DNK
International show CACIB OPOLE - judge Magdalena Kozlowska /PL/ 29.4. Young class Exellent 4
International CACIB show Bratislava - judge Branislav Rajič /SLO/ 12.5. Young class Exellent 2
VI.Newfoundland Fedcup 2012 Hradec nad Moravicí - judge William Dobbin /IRL/ 25.5. Young class Exellent 3
VI.Newfoundland Fedcup 2012 Hradec nad Moravicí - judge Frode Jevne /N/ 26.5. Young class Exellent 3
Národní výstava Bialsko Biala /PL/ 1.7. Třída mladých V1, Zwyc. ml, Nej. jun. v rasie
GOLD CUP - Nyborg /DK/ - judge Patricia W. Laurans /USA/ 19.-22.7. Juniorklasse Excellent 4
GOLD CUP - Nyborg /DK/ - judge Dorothy N. Collier /USA/ 19.7.-22.7. Juniorklasse Excellent 2
2. Bayern-Vogtlandschau Treuen 2012 /D/ - judge Gerda Schlichting 4.8. Jugendklasse V1, Anw.Dt.Jug. VND
Club show Goslawice /PL/ - judge Lynne Anderson /USA/ 1.9. Intermedia class Very good
Klubová výstava Kamenný Mlyn /SK/ 8.9. Mezitřída V1, CAC
Klubová výstava Kravaře - rozhodčí Mgr. Naděžda Střalková 15.9. Mezitřída V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz klubové výstavy
Raduno CIT - Klubová výstava Sirmione (Italy) - judge Joao Vasco Pocas (Portugal) - males, judge Eric Prunier (FR) - females 22.9. Intermedia Exellent 1
Raduno CIT - Klubová výstava Sirmione (Italy) - judge Eric Prunier (FR) - males , judge Joao Vasco Pocas (Portugal) - females 23.9. Intermedia Exell.3
Krajowa wystava psow rasowych Rybnik - Sebastian Harnik /PL/ 7.10. Intermediate class Exell.2
MVP Kielce - rozhodčí Dominican Shalata /UA/ 11.11. Mezitřída Excellent 2
MVP Nitra - rozhodčí Dušan Paunovič /SRB/ 2.12. Mezitřída V1, CAC, Rez. CACIB
Rok 2011
Klubová výstava Borki /PL/ - rozhodčí Aleksandra Dobrut /PL/, Astrid Indrebo /N/ 3.9. Třída štěňat Velmi nadějný 1, Nejlepší štěně
Klubová výstava Senica /SK/ - rozhodčí V.Javorčík /SK/ 17.9. Třída štěňat VN 2
Národní výstava Rybnik /PL/ - rozhodčí Mgr. Naděžda Střalková 2.10. Třída štěňat VN1, Nejlepší štěně
Mezinárodní výstava Kielce /PL/ - rozhodčí Jens Utke Ramsing /DK/ 20.11. Class puppy Very promising 1, Best Baby, III.place Best in Show Baby