King of Helluland Valentino II


Rok 2022
KV Kravaře 2022 - Martin Šipkovský (SK) 14.5. tř.vítězů V2,Rez.CAC
FED CUP Berlín 2022 - Mrs Suzanne Archer 8.5. champ.class Ex.3
FED CUP Berlín 2022 - Mrs Elena Hapanieni 7.5. champ.class Ex.2,rez.CAC
Krajská výstava Dolní Benešov - T.Havelka (SK) 1.5. tř.vítězů V1,VT,KV, Nejlepší pes výstavy I.místo
International dog show Gliwice - Andrzej Stepinsky (PL) 13.2. tř.šampionů Ex.2
MVP DuoCACIB Brno - Renata Cepková 6.2. tř.šampionů V1,CAC,CACIB,BOB
MVP DuoCACIB Brno - Otakar Vondrouš 5.2. tř.šampionů V1,CAC,CACIB,BOB
Rok 2021
MVP Nitra - MVDr. Martina Ellerová 25.9. tř.otevřená V1,CAC, CACIB, BOS
Benešov Krajská výstava 19.9.2021 - rozhodčí Andrzej Kot (PL) 19.9. tř.vítězů Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
14.Newfoundland Fed Cup - Rudná pod Pradědem - Oliver Simon 11.9. open class V3
14.Newfoundland Fed Cup - Rudná pod Pradědem - Nemanja Jovanovic 10.9. open class V2, Rez.CAC
Klubová výstava Šamorín /SK/ - Martina Ellerova 4.9. tř.otevřená V2,rez.CAC
MVP Mladá Boleslav - Karel Frank 29.8. tř.otevřená V1,CAC,CACIB, BOS
MVP Brno - Boguslaw Chmiel 15.8. tř.otevřená V1,CAC, rez,CACIB
MVP Brno - Edita Jelínková 14.8. tř.otevřená V1,CAC
MVP Brno - Petr Řehánek 27.6. mezitřída V1,CAC,CACIB,BOB
KV Kravaře - Andrzej Kot 26.6. mezitřída V1,CAC
Mezinárodní výstava Brno - Karel Frank 6.6. mezitřída V1, CAC,CACIB, BOS
Klubová výstava Kravaře - Milan Plundra 29.5. mezitřída V1, CAC, Nejlepší pes , BOS
Rok 2020
MVP Nitra - MVDr. Martina Ellerová 17.9. tř. mladých V1,CAJC ,BOJ
KV Kravaře - MVDr. Martina Ellerová 12.9. tř. mladých V1 , CAJC
NV Olomouc - Miroslav Václavík 6.9. tř. mladých V1,CAJC
Speciální výstava SNK - G.Ridarčíková 5.9. tř. mladých V1,CAJC
Klubová výstava SNK - MVDr. S.Vanža 5.9. tř. mladých V1,CAJC , Klubový vítěz junior
NV Mladá Boleslav - Vladimír Javorčík (SK) 16.8. tř. mladých V1, CAJC , BOJ
MVP Nitra - rozhodčí Sergej Vanža 18.7. tř. mladých V1,CAJC
KV Kravaře - rozhodčí Mgr. Naděžda Střalková 30.5. tř. mladých V1,CAJC, Klubový vítěz junior