Gio Lucky Black Koralle


Rok 2018
XXIII. Slezská výstava psů Hlučín - rozhodčí Anna Kochan (PL) 12.5. třída vítězů V1,VT,Krajský vítěz, BIG - II. místo
MVP Praha - rozhodčí Mvdr.Gabriela Ridarčíková (SK), II.skupina FCI - rozhodčí Petr Řehánek (ČR) 6.5. třída šampionů V1,CAC, CACIB, BOB , BIG - II.místo
Klubová výstava Kajlovec - rozhodčí Anna Kochan (PL) 28.4. tř. šampionů V1,CAC, Nejlepší pes, BOS
Klubová výstava Chržín-Stará Fara - rozhodčí Miroslav Václavík (ČR) 14.4. tř. šampionů V1, CAC
Národní výstava Ostrava - rozhodčí Anna Kochan (PL) 8.4. tř. šampionů V1, CAC, Národní vítěz, BOB, BOG
MVP Zielona Góra (PL) - rozhodčí Petr Řehánek (CZ) 3.3. tř. otevřená V1,CWC,Rez.CACIB
MVP Nitra - rozhodčí Miroslav Václavík 10.2. open class Ex1,CAC,CACIB, BOB
MVP LUBIN (PL) - rozhodčí Angel Maestro Lafuente 21.1. tř.otevřená Dosk.1, CWC, Rez.CACIB - splnil podmínky CHPL
Hanácká národní výstava BRNO - rozhodčí O.Vondrouš 14.1. tř.šampionů V1,CAC,NV, BOS - splnil podmínky CHČR
Rok 2017
MVP Kielce (Poland) - judge Wenche Eikeseth (Norway) 24.11 open class ex.2
WDS Leipzig - judge Hassi-Hassenmacher Feyel 12.11 open class excell.
MVP Praha - judge Arne Foss /Norsko/ 4.11 tř.otevřená V1,CAC,CACIB,BOB
Národní výstava BRNO - judge Miroslav Václavík (CZ) a Sergej Vanža (SK) 24.9 tř. šampionů V1,CAC,Národní vítěz, BOS
7. Bohemia Cup speciální klubová výstava Kajlovec - judge Petr Řehánek (CZ) 17.9 třída otevřená V1,CAC
7. Bohemia Cup klubová výstava Kajlovec - judge Viktor Lobakin (Azerbajdžan) 16.9 třída otevřená V1,CAC
Krajowa wystawa - judge Gerda Schlichting (Germany) 3.9 klassa posrednia Doskonala 1, CWC
Krajowa wystawa - judge Naděžda Střalková (CZ) 2.9 klassa posrednia Doskonala 1, CWC
Spezial-Rassehundeausstellung in Treuen - Beatrice Schiatti (I) 19.8. Zwischen class V1, Anw.Dt. Ch.VDH
Národní výstava Brno - Mgr. Naděžda Střalková /CZ/ 8.1. mezitřída V1, CAC, Národní  vítěz , BOB
MVP Nitra - Sergej Vanža /SK/ 14.1. mezitřída V1, CAC, Rez.CACIB
DUO CACIB Brno - Erwin Deutscher /A/ 4.2. mezitřída V1 , CAC
DUO CACIB Brno - Petr Řehánek /CZ/ 5.2. mezitřída V1, CAC, Rez.CACIB
MVP Katowice 18.3.2017 - Svend Lovenkjaer /DK/ 18.3. mezitřída V3
MVP Bratislava - rozhodčí - Dr.Enrico Drudi (I) 1.4. mezitřída V1,CAC
MVP Bratislava - rozhodčí - Elena Kuleshova (RU) 2.4. mezitřída V1
Národní výstava Ostrava - rozhodčí - V.Piskay (SK) 9.4. mezitřída V1, CAC, NV, BOB
Klubová výstava SNK Plášťovce - rozhodčí - Bonka Georgieva Laslo 22.4. mezitřída V1, CAC
Klubová výstava Kajlovec - rozhodčí - Beatrice Schiatti Zancan (Italy) 29.4. mezitřída V1, CAC
11.Newfoundland Fed cup 2017 - Halbendorf /Germany/ - rozhodčí - Solvi Schjelderup (Norway) 27.5. intermedia class V1,Anw.Dt.Ch.VDH
11.Newfoundland Fed cup 2017 - Halbendorf /Germany/ - rozhodčí - Anna Kochan (Poland) 28.5. intermedia class V1,Anw.Dt.Ch.VDH,Rez.CAC
MVP Nitra - rozhodčí - Jeff Luscott (UK) 2.6. mezitřída V1, CAC, Rez.CACIB
Krajowa wystawa psów rasowych ZKwP Racibórz - Zakrzów - Judge Andrzej Kot and Petr Řehánek 4.6. intermedia class Ex.1,CWC,Best Male, BOB , BIG, BIS
Rok 2016
MVP Duo CACIB Brno - rozhodčí F.Šimek /CZ/ 6.2. Třída štěňat N1
MVP Duo CACIB Brno - rozhodčí M.Václavík /CZ/ 7.2. Třída štěňat VN1
Národní výstava Ostrava - rozhodčí T.Havelka /SK/ 10.4. Třída dorostu Velmi nadějný 1
Klubová výstava Moszna /PL/ - rozhodčí Viktor Lobakin /AZ/ 23.4. Třída dorostu VN1, Nejlepší dorost, Klubový vítěz dorost
Krajská výstava psů Hlučín - rozhodčí K.Hořák, A.Polgár /BOG/, M.Václavík /BIS/ 7.5. Třída dorostu VN1
Miedzynarodowa wystawa psów rasowych Lódž - judge Mr. John Sigve Berg /S/ 15.5. Třída dorostu Very promissing 1, Best puppy in Breed
X.Newfoundland FEDCUP 2016 - Hradec nad Moravicí - rozhodčí John Sigve Berg /S/ 27.5. Třída dorostu VN1, Nejlepší dorost
X.Newfoundland FEDCUP 2016 - Hradec nad Moravicí - rozhodčí Michael Forte /IRL/ 28.5. Třída dorostu VN1, Nejlepší dorost
MVP Nitra - rozhodčí Andráš Polgár 11.6. Třída mladých V1, CAJC, Grand Prix Slovakia Junior Winner 2016, Junior BOB, BOB
37.Specialausstellung - Paaren im Glien /GER/ - rozhodčí Klaus Rücker 25.6. Jugendklasse V1,DNK/VDH Anw.Jgd.Ch.,Schonsten Junghund
Špeciálna výstava Malé Leváre /SK/ - rozhodčí Andráš Polgár /SRB/ 3.9. Třída mladých V1, CAJC
Krajská výstava Dolní Benešov - rozhodčí: Andrzej Kot /PL/, Waldemar Mrowiec /PL/, Zdeněk Kliment /CZ/ 4.9. Třída mladých V1, Vítěz třídy, Nejlepší mladý pes II. místo
Klubová výstava Kravaře - rozhodčí Andráš Polgár /SRB/ 17.9. Třída mladých V1, CAJC, Nejlepší mladý pes
Danube DuoCacib Bratislava - rozhodčí  Miroslav Václavík /ČR/ 5.11. Třída mladých V1, CAJC, BOS - Junior Champion SK
MVP Nitra - rozhodčí  Vija Klučniece /LV/ 3.12. junior class Ex.1, CAJC, BOB